תוכנת פוטושופ 14.2 Adobe Photoshop CC

מצביעים: 3

תוכנת פוטושופ היא תוכנת עריכת התמונות והציור המתקדמת בעולם. התוכנה של חברת "אדובי" והיא חלק ממספר תוכנות נוספות בתחום העיצוב כמו פרימייר, פלאש, אילוסטרייטור ועוד. התוכנה מאפשר אין סוף פעולות בתחום העיצוב והציור במחשב וכמעט בכל תחום עושים בה כיום שימושים – צלמים שמתקנים תמונות, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצובים גרפים לשלטים, עיצוב בתלת מימד ועוד.

 

התוכנה גם מכילה עורך וידאו בסיסי שמאפשר לשלב בין הציורים לתנועה וליצור דמויות מונפשות ומגוונות. כיום פוטושופ שולטת בתחום ללא עוררין, בשנים האחרונות כמה וכמה מתחרים אבל רובם נסגרו או שנרכשו ע"י אדובי כמו תוכנת הפיירפוקס של מקרומדיה.

לתוכנת הפוטושופ מספר תכונות שחשוב לדעת לפני שרוכשים את התוכנה:
התוכנה יקרה ואם אתם לא עובדים  במקום מקצועי או מתפרנסים ממנה ההוצאה תהיה כבדה עבור המשתמש הביתי.

התוכנה מאוד מורכבת לשימוש – אומנם תוכלו להתגבר לבד על הפעולות הבסיסיות של תיקוני תמונה וכלי עריכה בסיסיים אבל על מנת להצליח להוציא מהתוכנה אפקטים מרשימים תאלצו להתמחות וללמוד אותה באופן מקצועי – ישנם קורסים רבים בתחום החל מרמת מתחילים בפוטושופ ועד קורסים מתקדמים בתוכנה. לרשימת מכללות ללימודי פוטושופ תלחצו על הלינק למדור איפיינד לימודים.

התוכנה עושה שימוש רב במשאבי המחשב על מנת שתוכלו להפעיל אותה וליהנות מזרימה בעבודה תאלצו לרוכש מחשב עם ביצועים טובים. המחשב המומלץ הוא עם מעבד אינטל I7, זיכרון מחשב מוגבר כנראה לא פחות מ- 8 ג'יגה זיכרון וכרטיס מסך איכותי. התוכנה תפעל גם במחשבים פחותי עוצמה אבל בפונקציות בסיסיות.

כיום אדובי מציעים שיטות שונות של שימושים בתוכנה החל משיכרת התוכנה באופן חודשי ועד רכישה מלאה. בנוף לרכישת הבסיס של התוכנה, ניתן לרכוש מאדובי כלי עיצוב מתקדמים שיאפשרו לכם לשפר את הביצועים.

 

הפיצ'ר החשוב של פוטושופ  14.2 הוא האפשרות לאחסון הכלים בענן של אדובי המאפשרת למשתמשים ליצור, לקטלג, ולאחסן את הצבעים האהובים, המברשות, סגנונות טקסט, הגרפיקה ותמונות הווקטור שלך במקום אחד נגיש בקלות. הענן גם מסתנכרן עם התוכנות האחרות של אדובי.לחצו כאן להורדת תוכנת פוטושופ 14.2 Adobe Photoshop CC

הוסיפו תגובה

שם: איימל:

בבקשה מלאו את הפרטים החסרים

התגובה הינה באחריות כותבי התגובה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר תגובות בהתאם לשיקול דעת העורכים. יאושרו רק תגובות אינפורמטיביות ומנומקות בלבד.